MFR-12FTF52-30R1
MFR.Part #
MFR-12FTF52-30R1
JLCPCB Part #
C1370499
Description
-55℃~+155℃ 167mW 30.1Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS