MFP50SCRD52-42K2
MFR.Part #
MFP50SCRD52-42K2
JLCPCB Part #
C3389311
Description
-55℃~+155℃ 42.2kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS