RT0805DRE0724K9L
MFR.Part #
RT0805DRE0724K9L
JLCPCB Part #
C868662
Description
-55℃~+155℃ 125mW 24.9kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS