MFP50SCBD52-105K
MFR.Part #
MFP50SCBD52-105K
JLCPCB Part #
C3490539
Description
-55℃~+155℃ 105kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS