RC1206FR-0790R9P
MFR.Part #
RC1206FR-0790R9P
JLCPCB Part #
C5842821
Description
-55℃~+155℃ 250mW 90.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS