RSF5WSJB-91-120K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RSF5WSJB-91-120K
JLCPCB Part #
C1399936
Package
Plugin,D8.5xL24.5mm
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 5W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS