AR0805FR-077K68L
MFR.Part #
AR0805FR-077K68L
JLCPCB Part #
C4100902
Description
-55℃~+155℃ 125mW 7.68kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS