MFP50SBRE52-665R
MFR.Part #
MFP50SBRE52-665R
JLCPCB Part #
C3545837
Description
-55℃~+155℃ 500mW 665Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS