AT0805DRE07120RL
MFR.Part #
AT0805DRE07120RL
JLCPCB Part #
C2106062
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS