MFP50SBBE52-200R
MFR.Part #
MFP50SBBE52-200R
JLCPCB Part #
C3438076
Description
-55℃~+155℃ 200Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS