RC1218FK-075R11L
MFR.Part #
RC1218FK-075R11L
JLCPCB Part #
C4229995
Description
-55℃~+155℃ 1W 5.11Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS