RT1206CRE07191KL
MFR.Part #
RT1206CRE07191KL
JLCPCB Part #
C1356926
Description
-55℃~+155℃ 191kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS