MFP25SBBD52-1K2
MFR.Part #
MFP25SBBD52-1K2
JLCPCB Part #
C3557855
Package
Plugin,D1.9xL3.4mm
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS