AT1206DRD077K5L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AT1206DRD077K5L
JLCPCB Part #
C858519
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.5kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS