MFP25SBBD52-1K8
MFR.Part #
MFP25SBBD52-1K8
JLCPCB Part #
C1399935
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS