RT0603BRB07698RL
MFR.Part #
RT0603BRB07698RL
JLCPCB Part #
C860485
Description
-55℃~+155℃ 100mW 698Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS