MFP200BRD52-37K5
MFR.Part #
MFP200BRD52-37K5
JLCPCB Part #
C1798954
Description
-55℃~+155℃ 2W 37.5kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS