MFP200BRD52-475K
MFR.Part #
MFP200BRD52-475K
JLCPCB Part #
C1798948
Description
-55℃~+155℃ 2W 475kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS