RC0805FR-103K16L
MFR.Part #
RC0805FR-103K16L
JLCPCB Part #
C5842560
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.16kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS