MFR100FTF73-7K32
MFR.Part #
MFR100FTF73-7K32
JLCPCB Part #
C1384380
Description
-55℃~+155℃ 1W 7.32kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS