MFP200BBE73-68K
MFR.Part #
MFP200BBE73-68K
JLCPCB Part #
C3504706
Description
-55℃~+155℃ 2W 68kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS