MFP200BBE73-180K
MFR.Part #
MFP200BBE73-180K
JLCPCB Part #
C1405203
Description
-55℃~+155℃ 180kΩ 2W Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS