RT0603WRE072K05L
MFR.Part #
RT0603WRE072K05L
JLCPCB Part #
C2140763
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.05kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS