RV0603FR-072M4L
MFR.Part #
RV0603FR-072M4L
JLCPCB Part #
C6461326
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.4MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS