MFP1WSCRD52-2K67
MFR.Part #
MFP1WSCRD52-2K67
JLCPCB Part #
C1775453
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.67kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS