MFP1WSCRD52-26K7
MFR.Part #
MFP1WSCRD52-26K7
JLCPCB Part #
C1775518
Description
-55℃~+155℃ 1W 26.7kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS