MFP1WSBRD52-6K4
MFR.Part #
MFP1WSBRD52-6K4
JLCPCB Part #
C1782284
Description
-55℃~+155℃ 1W 6.4kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS