RT0805CRC07226RL
MFR.Part #
RT0805CRC07226RL
JLCPCB Part #
C4036378
Description
-55℃~+155℃ 125mW 226Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS