RC0201FR-0771K5P
MFR.Part #
RC0201FR-0771K5P
JLCPCB Part #
C6961418
Description
-55℃~+125℃ 50mW 71.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS