MFP1WSBBD52-6K4
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFP1WSBBD52-6K4
JLCPCB Part #
C1401906
Package
Plugin,D3.3xL9mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 6.4kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS