MFR-25FTF52-866R
MFR.Part #
MFR-25FTF52-866R
JLCPCB Part #
C3483063
Description
-55℃~+155℃ 250mW 866Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS