RT0805BRB07100KL
MFR.Part #
RT0805BRB07100KL
JLCPCB Part #
C864019
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS