MFN-25FRF52-1K5
MFR.Part #
MFN-25FRF52-1K5
JLCPCB Part #
C19325590
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 250mW Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS