MFR-25FRF52-1M5
MFR.Part #
MFR-25FRF52-1M5
JLCPCB Part #
C1751953
Description
-55℃~+155℃ 1.5MΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS