MFN-25FRF52-1K8
MFR.Part #
MFN-25FRF52-1K8
JLCPCB Part #
C19364907
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS