MF0207FTE52-6K8
MFR.Part #
MF0207FTE52-6K8
JLCPCB Part #
C1374504
Description
-55℃~+155℃ 6.8kΩ 600mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS