AA0201FR-0742R2L
MFR.Part #
AA0201FR-0742R2L
JLCPCB Part #
C2104806
Description
-55℃~+155℃ 25V 42.2Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS