FMP200JB-52-240K
MFR.Part #
FMP200JB-52-240K
JLCPCB Part #
C1381500
Description
-55℃~+155℃ 240kΩ 2W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS