FKN1WSJT-52-6R2
MFR.Part #
FKN1WSJT-52-6R2
JLCPCB Part #
C1380321
Description
-40℃~+155℃ 1W 6.2Ω Wirewound Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D3.5xL9mm Through Hole Resistors ROHS