MF0207FTE52-1K6
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MF0207FTE52-1K6
JLCPCB Part #
C1373836
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ 1.6kΩ 600mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS