AC1210JR-07110RL
MFR.Part #
AC1210JR-07110RL
JLCPCB Part #
C230389
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS