MF0207FTE52-1K69
MFR.Part #
MF0207FTE52-1K69
JLCPCB Part #
C1374206
Description
-55℃~+155℃ 1.69kΩ 600mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS