AA1218FK-0717K4L
MFR.Part #
AA1218FK-0717K4L
JLCPCB Part #
C4126726
Description
-55℃~+155℃ 17.4kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS