MF0207FTE52-115R
MFR.Part #
MF0207FTE52-115R
JLCPCB Part #
C1376960
Description
-55℃~+155℃ 115Ω 600mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS