RP0603BRD073K3L
MFR.Part #
RP0603BRD073K3L
JLCPCB Part #
C7348485
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS