RT0603CRC07102RL
MFR.Part #
RT0603CRC07102RL
JLCPCB Part #
C2141344
Description
-55℃~+155℃ 100mW 102Ω 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS