AF0402FR-071K82L
MFR.Part #
AF0402FR-071K82L
JLCPCB Part #
C6119632
Description
-55℃~+155℃ 1.82kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS