MF0207FRE52-97K6
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MF0207FRE52-97K6
JLCPCB Part #
C1744558
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ 600mW 97.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS