MF0207FRE52-54R9
MFR.Part #
MF0207FRE52-54R9
JLCPCB Part #
C1745009
Description
-55℃~+155℃ 54.9Ω 600mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS