RC0402FR-075M49L
MFR.Part #
RC0402FR-075M49L
JLCPCB Part #
C477751
Description
-55℃~+155℃ 5.49MΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS